• -₺140,00

Likralı U-Flex Kısa Kol Cerrahi Takım

₺549,00 ₺689,00 ₺140,00 Kaydet

STOK KODU : KUFLSM-04816

 Ürünlerimiz Unisex değildir.

Likralı U-Flex Kısa Kol Cerrahi Takım

₺549,00 ₺689,00 ₺140,00 Kaydet
Renk :
Beden :
Adet
Ürün mevcut değil!

Farklı seçeneklere sahip ürün

Likralı U-Flex Cerrahi Takım

V yaka  Hemşire ve Doktor Forması 

U-Flex® Terikoton  kumaş özellikleri: %60 Cotton, %5 Likra ,%35 Polyester  %100 Muhteşem Kumaş Ağırlığı :135/Gr./m2

Angels Medikal  V yaka Formalarımız Yarasa kol olarak tasarlanmıştır.

V yaka forma kullanan ,sağlık kahramanlarımıza ,numune göndererek  denemeleri, fikirlerini bizimle paylaşmaları sonucun da elde edilen bilgiler dikkate alınarak, çalışma ortamında en rahat hareket edebilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

Pantolon :

Pantolon kesimi, klasik paçadır. Pantolonların beli komple lastiklidir. Bel ayarı için dokuma şeritten bel ipi de bulunmaktadır.Pantolonlar da iki ayrı yan cep ve bir adet arka cep vardır.

Yıkama talimatları:

Doktor ve hemşire forması takımlarımız için yıkama sıcaklığı en fazla 30ºC’dir.Ürün renginin daha uzun süreli canlı kalması için ters çevirerek yıkayınız.Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız.Ütü tabanı sıcaklığı en çok 150ºC olan ütü ile ütüleme yapılmalıdır.Koyu renkli üniformalarda ütü tabanlığı kullanıldığı takdirde parlama yapmaz.Direkt güneş ışığına maruz bırakmadan kurutunuz. Ürün renginin solmaması için bu önemlidir.Ağartıcı içermeyen deterjan ile çamaşır makinesinde yıkayınız.


May 5, 2023

Kalite

ürün fiyatıyla,kalitesiyle gerçekten harika! Çok rahat hissetiriyor. Kaliteli kumaşı ve sağlam dikimi sayesinde uzun süre kullanabileceğim bir ürün aldım .

  • 0 0

May 5, 2023

Çok iyi

Mağazadan aldığım ürün gerçekten harika! Kumaşı ince ve kaliteli, renkleri de gerçekten güzel. Hem fiyat hem de kalite açısından harika bir tercih oldu. Özellikle bu fiyatta böyle kaliteli bir ürün bulmak gerçekten zor. Dikimi de çok sağlam ve dayanıklı. Kesinlikle tekrar tercih edeceğim bir mağaza oldu.

  • 0 0

Mar 13, 2023

**

Kalıbı mükemmel bir forma tam bedene göre dikilmiş gibi kumaşı terletme yapmıyor ekstra bir sıcaklık hissi vermiyor çok beğendim emeğinize sağlık

  • 0 0

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: