• -₺170,00

U-Flex Tesettür Cerrahi Takım

₺629,00 ₺799,00 ₺170,00 Kaydet

Uluslararası düzeyde geçerli bir belge olan Ekoteks, OEKO-TEX kuruluşunun tekstil ürünleri için geliştirdiği standartları referans almaktadır. Ekoteks Belgesi, tekstil ürünlerindeki iplik, düğme vb gibi bileşenlerin zararsız olduğunu ve herhangi zararlı bir kimyasal madde içermediğini beyan etmektedir.

U-Flex Tesettür Cerrahi Takım

₺629,00 ₺799,00 ₺170,00 Kaydet
Renk :
Beden :
Adet
Ürün mevcut değil!

Farklı seçeneklere sahip ürün

Likralı U- FlexTesettür Hemşire ve Doktor Forması

U-Flex® Terikoton  kumaş özellikleri: %60 Cotton, %5 Likra ,%35 Polyester. %100 Muhteşem  . Kumaş Ağırlığı :135/Gr./m2

Medikal Tesettür forma modelimiz, tesettürlü hemşire ve doktorlarımız için, uzun kollu, hakim yaka ve yakası çıtçıtlı ı şekilde tasarlanmıştır. Tesettür Medikal forma kullanan ,sağlık kahramanlarımızla; denemeleri ve fikirlerini bizimle paylaşmaları için ürün göndermek suretiyle  ve yapılan geri dönüşler dikkate  alınarak , titiz çalışmalar sonucun da kalıplar oluşturulmuştur.

Medikal Tesettür formalarımız; Kolları rahat bir şekil de yukarı doğru sıvanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Medikal Tesettür hemşire ve doktor formalarımız ın boyu; 85 cm.  Uzun kolludur Tesettür, Hemşire ve Doktor formalarım Likralı  Terikoton kumaştan üretilmektedir.Pamuk oranın yüksek  ve lLİkralı olması sebebiyle rahat ve esnek bir kumaştır.

Pantolon :

Pantolon kesimi, klasik paçadır. Pantolonların beli komple lastiklidir. Bel ayarı için dokuma şeritten bel ipi de bulunmaktadır.Pantolonlar da iki ayrı yan cep ve bir adet arka cep vardır.

Yıkama talimatları:

Yıkama talimatları:

Tesettür doktor ve hemşire forması takımlarımız için yıkama sıcaklığı en fazla 30ºC’dir.Ürün renginin daha uzun süreli canlı kalması için ters çevirerek yıkayınız.Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız.Ütü tabanı sıcaklığı en çok 150ºC olan ütü ile ütüleme yapılmalıdır.Koyu renkli üniformalarda ütü tabanlığı kullanıldığı takdirde parlama yapmaz.Direkt güneş ışığına maruz bırakmadan kurutunuz. Ürün renginin solmaması için bu önemlidir.Ağartıcı içermeyen deterjan ile çamaşır makinesinde yıkayınız.


May 14, 2023

beden

158 boy 60 kg hangi beden olur

  • 0 0

May 5, 2023

Rahat Kumaş

Ürün çok kaliteli esnek bir kumaşı var, boynu asla göstermiyor. Kolları esnek olduğu için abdest almak çok rahat.

  • 1 0

Mar 13, 2023

***

Buradan ikinci forma alışım gerçekten hem kaliteli hemde satıcısı aşırı ilgili biri. Yanlış bedeni almışım arayarak kontrol ettiler, kilo boy sorup doğru bedeni yolladılar. Yolladıkları beden çok iyi oldu. Rengi ve kalitesi çok iyi. Artık bütün formalarımı buradan alıcam

  • 1 0

Mar 13, 2023

*

Buradan ikinci forma alışım gerçekten hem kaliteli hemde satıcısı aşırı ilgili biri. Yanlış bedeni almışım arayarak kontrol ettiler, kilo boy sorup doğru bedeni yolladılar. Yolladıkları beden çok iyi oldu. Rengi ve kalitesi çok iyi. Artık bütün formalarımı buradan alıcam?

  • 0 0

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: