• -₺120,00

Terikoton Tesettür Cerrahi Takım

₺569,00 ₺689,00 ₺120,00 Kaydet

Terikoton Tesettür Cerrahi Takım

₺569,00 ₺689,00 ₺120,00 Kaydet
Renk :
Beden :
Adet
Ürün mevcut değil!

Farklı seçeneklere sahip ürün

Terikoton Tesettür Hemşire ve Doktor Forması 

Terikoton kumaş özellikleri: %65 Polyester , %35 Cotton .%100 Muhteşem .115  gr./m2 ağırlığın ince bir  kumaştır. 

Medikal Tesettür forma modelimiz, tesettürlü hemşire ve doktorlarımız için, uzun kollu, hakim yaka ve yakası çıtçıtlı ı şekilde tasarlanmıştır. Tesettür Medikal forma kullanan ,sağlık kahramanlarımızla; denemeleri ve fikirlerini bizimle paylaşmaları için ürün göndermek suretiyle  ve yapılan geri dönüşler dikkate  alınarak , titiz çalışmalar sonucun da kalıplar oluşturulmuştur.

Medikal Tesettür formalarımız; Kolları rahat bir şekil de yukarı doğru sıvanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Medikal tesettür Hemşire Formalarımızın üst forma uzunluğu :85 cm dir. 

Pantolon :

Pantolon kesimi, klasik paçadır. Pantolonların beli komple lastiklidir. Bel ayarı için dokuma şeritten bel ipi de bulunmaktadır.Pantolonlar da iki ayrı yan cep ve bir adet arka cep vardır.

Yıkama talimatları:

Tesettür doktor ve hemşire forması takımlarımız için yıkama sıcaklığı en fazla 30ºC’dir.Ürün renginin daha uzun süreli canlı kalması için ters çevirerek yıkayınız.Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız.Ütü tabanı sıcaklığı en çok 150ºC olan ütü ile ütüleme yapılmalıdır.Koyu renkli üniformalarda ütü tabanlığı kullanıldığı takdirde parlama yapmaz.Direkt güneş ışığına maruz bırakmadan kurutunuz. Ürün renginin solmaması için bu önemlidir.Ağartıcı içermeyen deterjan ile çamaşır makinesinde yıkayınız.


Ağu 13, 2023

Beden sorma

160 boy.58 kilo hangi beden almalıyım

  • 0 0

Mar 13, 2023

-

FORMAM TAM İSTEDİĞİM GİBİ GELDİ. RAHAT VE ÇOK GÜZEL KUMAŞI VAR. ÜSTÜMDE FORMANIN OLDUĞUNU UNUTUYORUM BİLE. PAÇALARI BİRAZ UZUN GELDİ ONU DA TERZİ DE YAPTIRDI. EĞER BİR DAHA ALACAK OLURSAM BU FİRMADAN VE YİNE BU FORMALARDAN ALIRDIM.

  • 0 0

Mar 13, 2023

.

Ürünün kumaşı, dikimi oldukça kaliteli. Çok rahat, belli lastikli.İçinde rahat hareket edilebilen ,terleme yapmayan, terikoton kumaş, rengi resimdekinden daha canlı, mağazaya gönderdikleri hediye bone, mektup ve bez çanta için ayrıca çok teşekkür ederim. İletişimi güçlü, güvenilir, müşteri memnuniyetine önem veren, hızlı kargolama yapan bir mağaza. Keyifli bir alışveriş oldu.

  • 0 0

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: